ایلیا صنعت: بهترین نماینده الکترود آما!

نماینده الکترود آما با عرضه انواع الکترود باکیفیت برند آما سعی کرده است نیاز صنایع بزرگ و کوچک را برآورده سازد. با توجه به کاربرد فراوان الکترود در جوشکاری‌های مختلف و اهمیت خرید یک الکترود باکیفیت و کارا بسیار ضروری است از نمایندگی معتبر الکترود خرید کنید. نماینده معتبر می¬تواند الکترود باکیفیت و مشاوره درست ارائه دهد.
نماینده الکترود آما با عرضه انواع الکترود باکیفیت برند آما سعی کرده است نیاز صنایع بزرگ و کوچک را برآورده سازد. با توجه به کاربرد فراوان الکترود در جوشکاری‌های مختلف و اهمیت خرید یک الکترود باکیفیت و کارا بسیار ضروری است از نمایندگی معتبر الکترود خرید کنید. نماینده معتبر می­تواند الکترود باکیفیت و مشاوره درست ارائه دهد.

 

فروش انواع الکترود در نماینده الکترود آما:

نماینده الکترود در راستای عرضه محصولات با ویژگی‌های خاص حرکت می‌کند و تنوع محصولات را بر اساس نیاز مصرف‌کننده مدنظر قرار داده است. با در نظر گرفتن اهمیت انتخاب الکترود مناسب، خالی از لطف نمی‌بینیم نکاتی را درباره انتخاب الکترود بیان کنیم.

·       هر الکترود با توجه به فلز مبنا و پوشش آن برای جوشکاری خاصی باید استفاده گردد.

اگر بخواهیم دقیق‌تر بگوییم باید بگوییم به‌طور مثال الکترود 7018 قلیایی مناسب صنایع کشتی‌سازی است که برای جوشکاری لوله‌ها با فشار بالا استفاده می‌گردد؛ این الکترود به علت حساس بودن به رطوبت قبل از استفاده پیش پخت می‌شود؛ البته ویژگی‌هایی مانند جوش صاف و پاشش خیلی کم و قوس آرام سبب شده است به‌عنوان پرکاربردترین الکترود کم هیدروژن باشد که در پوشش آن 25 الی 40 درصد پودر آهن به‌کاررفته است.

مثال بعدی الکترود 6010 سلولزی است که برای جوشکاری لوله‌های فشار بالا و یا مخازن تحت‌فشار استفاده می‌شود، الکترود نفوذ عمیقی دارد و برای جوشکاری سقفی و ورق‌های نازک مناسب است. جالب است بدانید برای فولاد نرم به کار می‌رود و برای خال‌جوش زنی این نوع فلزات به‌طور موقتی، عالی است.

شما می‌توانید از الکترود 6013 برای جوشکاری در تمام حالات استفاده کنید؛ این الکترود با حداقل پاشش و کمترین بریدگی در لبه، کار تمیزی ارائه می‌دهد.

نتیجه:

همان‌طور که می‌بینید برای خرید الکترود باید اطلاعات داشته باشید، البته مکان فروش معتبری مانند نماینده الکترود آما با دادن مشاوره درست و دلسوزانه سعی می‌کند شمارا یاری دهد.

·       نوع جوشکاری که قرار است الکترود را در آن استفاده کنید را فراموش نکنید، بعضی از الکترود محدودیت‌هایی در این زمینه‌دارند. جوشکاری صنایع کشتی‌سازی با جوشکاری ساختمان تفاوت دارند، لذا الکترودهای متفاوتی را هم طلب می‌کنند.

·       بنا بر سطوحی که قرار است جوشکاری شوند و مقدار نفوذ جوش باید مقدار خرید الکترود را تعیین کنید.

·       هنگام انتخاب الکترود از نماینده الکترود آما در کنار روش جوشکاری به مهارت جوشکار هم توجه کنید؛ زیرا بعضی از الکترودها مهارت و تجربه زیادی نیاز دارند و اگر   جوشکار شما مهارت و تجربه کافی را نداشته باشد هم‌سطح شما خراب‌شده و هم هزینه الکترود سوخت می‌شود.

عرضه بهترین الکترودها در نماینده الکترود آما:

ایلیا صنعت انواع الکترود ساخته‌شده در این مجموعه را عرضه می‌کند که می‌توان به این الکترودها اشاره کرد؛

نماینده الکترود آما

 

الکترودهایی با پوشش‌های مختلف و ترکیبات مختلف شامل الکترودهای قلیایی، الکترودها با جایگزینی زیاد، الکترودهای سلولزی، الکترود

های روتیلی، الکترود سلولزی مخصوص لوله‌های نفت و گاز، الکترودهای مخصوص فولادهای زنگ نزن، الکترودهای مخصوص آلیاژ نیکل، الکترودهای مقاوم به خزش،

 

الکترودهای فولادی ساختمانی دانه‌ریز، الکترودهای مخصوص چدن، الکترودهای روکشی سخت، الکترودهای آلومینیوم و برنز و الکترود برش و شیار

زنی است. همان‌طور که می‌بینید تنوع بسیار بالا است هنگام خرید به‌غیراز مواردی که در بالا ذکر گردید باید به سایر موارد مانند اندازه الکترود نیز توجه کنید.

ایلیا صنعت اقدام به عرضه محصولات باکیفیت در اندازه‌های مختلف می‌کند.

–         اولین نکته‌ای که باید هنگام خرید الکترود از این نمایندگی و یا هرجایی دیگر توجه کنید قطر الکترود هست. کوچک‌ترین الکترود 2.5 است که برای جوشکاری آهن‌های نازک 2 و 3 میلی‌متری و لوله‌های آب خانگی و گاز مورداستفاده قرار می‌گیرد، آمپر موردنیاز آن 60 تا 90 است. الکترود 3 در بازار که با قطر 3.25 است در هنگامی‌که فلز شما ضخامتی بالای 5 میلی‌متر دارد استفاده می‌گردد. برای اسکلت ساختمان از الکترود 4 و 5 استفاده می‌کنند.

–        هنگام انتخاب قطر مناسب ضخامت فلز را مدنظر قرار دهید. ضخامت فلز جوشکاری باید از قطر الکترود بیشتر باشد، البته جوشکاران ماهر برای سرعت بیشتر در جوشکاری از الکترودهای ضخیم‌تر استفاده می‌کنند.

–        هنگام انتخاب الکترود به فاصله سطح کار با الکترود و مقدار آمپر موردنیاز هم باید توجه شود.

 

 

برای دیدن سایت شرکت صنعتی آما اینجا کلیک کنید!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *