آشنایی با شرکت صنعتی آما

شرکت صنعتی آما یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین شرکت های ایرانی در زمینه تولید انواع محصولات مصرفی صنعت جوشکاری می باشد. معمولا شرکت ها و کارگاه های بسیار زیادی در سطح کشور وجود داشته که از جوشکاری برای تولید و یا تعمیر و نگهداری محصولات خود استفاده می نمایند.

توضیحاتی در مورد شرکت صنعتی آما:

شرکت صنعتی آما در اواسط سال 1338 به صورت رسمی کار خود را آغاز کرده و یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین شرکت های ایرانی در زمینه محصولات مصرفی مورد استفاده در جوشکاری از جمله الکترود می باشد. در سال های ابتدایی تاسیس این شرکت حجم تولید سالانه 440 تن بوده، با توجه به میزان درخواست در بازار برای انواع الکترود، شرکت صنعتی آما در سال 1342 ظرفیت تولید خود را به 2200 تن در سال افزایش داد.
OERLIKON یک شرکت معتبر سوئیسی بوده که حدود 40 سال با شرکت صنعتی آما در زمینه تبادل اطلاعات و دانش فنی همکاری داشته، که این موضوع باعث رشد کیفی محصولات آما طی این 40 سال شده و همواره شرکت آما یکی از برترین تولید کنندگان الکترود در منطقه به شمار می رود. در سال های اخیر شرکت آما با تنوع در محصولات و افزایش خطوط تولید و استفاده از دانش فنی و روز کارکنان توانسته ظرفیت تولید خود را سالانه به 45000 تن برساند. این موضوع باعث شده تا این شرکت بتواند نیاز های داخلی کشور را به خوبی تامین نموده و نیازی به خروج ارز از کشور برای واردات الکترودهای مختلف نباشد. زیرا الکترود مصرفی بوده و میزان استفاده از آن در صنایع مختلف بسیار زیاد می باشد. بدین ترتیب آما یکی از شرکت هایی است که می تواند در اقتصاد کشور تاثیر گذاری بسیار زیادی داشته باشد.

انواع محصولات تولیدی شرکت صنعتی آما:

تنوع در محصولات شرکت صنعتی آما باعث شده تا مشتریان انواع محصولات مورد نیاز برای فرآیند های مختلف جوشکاری را بتوانند تهیه نموده و این موضوع باعث رضایتمندی بیشتر مشتریان شده است. یکی از قدیمی ترین و کاربردی ترین محصولات تولیدی شرکت صنعتی آما، الکترود روکش دار جوشکاری با قوس الکتریکی می باشند. این الکترودها با روکش های متنوع و در سایز های مختلف ساخته می شوند.
از دیگر محصولات تولیدی این شرکت می توان به سیم جوش مخصوص جوشکاری با گاز محافظ مانند TIG، MIG و MAG اشاره نمود. از دیگر محصولات شرکت آما می توان به سیم جوش های مورد استفاده در جوش زیر پودری استفاده نمود. سیم جوش های جوش تو پودری را نیز از دیگر محصولات آما می توان محسوب نمود. انواع پودر های مورد استفاده در جوش زیر پودری نیز از دیگر محصولات
تولیدی شرکت آما به شمار می روند. این پودر ها وظیفه محافظت از حوضچه در جوش زیر پودری را دارند. از سال 1348 شرکت آما توانسته با همکاری شرکت RASTA که یک کمپانی سوئیسی می باشد، تولید سنگ های سایش و برش را نیز آغاز نماید. بدین ترتیب شرکت صنعتی آما تمام تلاش خود را نموده تا بتواند نیاز مشتریان خود را پاسخگو باشد. این موضوع کمک کرده تا اغلب مشتریانی که از محصولات آما استفاده نموده اند، رضایت کاملی از محصولات داشته باشند. این موضوع باعث شده که شرکت های بزرگ و معتبری از صنایع مختلف کشور از همان سال های ابتدایی تاسیس تا کنون از محصولات آما استفاده نمایند.

فروش محصولات مختلف شرکت:

معمولا کارخانه ها، کارگاه ها و مراکز آموزشی مختلفی در سطح کشور وجود داشته که مصرف کننده عمده الکترود، سیم جوش و یا سنگ های سایش و برش می باشند. بدین ترتیب این مراکز نیاز دارند تا هر کدام از محصولاتی را که نیاز داشته به صورت کلی تهیه نمایند. فروش اینترنتی محصولات شرکت صنعتی آما باعث شده تا مصرف کنندگان و فروشندگان عمده انواع الکترود و سیم جوش در سطح کشور بتوانند این محصولات را به صورت آنلاین تهیه نمایند. خرید اینترنتی انواع محصولات شرکت آما می تواند بسیار ساده و راحت بوده، از این رو میزان استقبال از این روش فروش بسیار مناسب می باشد.

 

برای دیدن سایت شرکت آما اینجا کلیک نمایید

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *