عرضه بهترین و متنوع ترین سیم جوش آما

سیم جوش آما تولیدشده در مجموعه صنعتی آما هر دو نوع سیم جوش را در بهترین کیفیت عرضه می‌کند. شما در میان محصولات آما با سیم جوش‌های تو پر و تو پودری که در معمول‌ترین و پرکاربردترین روش‌های جوشکاری استفاده می‌شوند را می‌توانید ببینید. در ذیل به معرفی مختصر انواع سیم جوش­های آما که در بازار عرضه می‌شوند می‌پردازیم، امیدواریم مقبول افتد.

عرضه انواع سیم جوش آما اصلی:

سیم جوش آما در قسمت سیم جوش‌های زیر پودری متنوع است؛ سیم جوش‌های زیر پودری بدون آلیاژ، سیم جوش‌های زیر پودری کم آلیاژ و سیم جوش‌های زیر پودری آلیاژی فولادهای زنگ نزن که بر اساس مقدار کربن و مقدار آلیاژ به‌کاررفته تقسیم‌بندی می‌شود. این سیم جوش‌ها برای استفاده در صنایع مختلف در نظر گرفته‌شده­اند.

این برند سعی کرده است سیم جوش‌هایی در اختیار جوشکاران قرار دهد که ویژگی‌های یک سیم خوب را داشته باشد.

  • یک سیم خوب مانند سیم جوش آما نفوذ عمیقی در ریشه جوش دارد و می‌تواند برای ساخت سازه‌های نازک از آن استفاده کرد.
  • این سیم جوش سعی در کم کردن تخلخل در جوشکاری را دارد تا جوش مناسبی ارائه شود. سیم‌ها با دارا بودن نسبت‌های متفاوتی از دی اکسیدکننده‌ها این کار را انجام می‌دهند.
  • سرعت جوشکاری را با افزایش نرخ رسوب بیشتر می‌کنند.
  • روکش خوب مسی که به‌کاربرده شده است طول عمر این سیم آما را بالابرده است و به بهبود عملکرد آن کمک شایانی نموده است.

در مجموعه آما سیم جوش در راستای استفاده درروش جوشکاری میگ مگ عرضه می‌گردد؛ این روش جایگزین روش جوشکاری با الکترود دستی است. امروزه در کشورهایی مانند ژاپن، اروپا غربی و ایالت متحده آمریکا جوشکاری میگ مگ روش بسیار جاافتاده‌ای می‌باشد که با این شیوه جوشکاری شما می‌توانید؛

  • با کمک سیم جوش آما ورق‌هایی با قطر کمتر از 2 میلی‌متر را جوش بزنید.
  • با تغذیه مداوم این سیم‌ها دیگر نیاز به تعویض الکترود ندارید و با سرعت می‌توانید کار جوشکاری را انجام دهید.
  • دیگر نیازی به آموزش طولانی‌مدت هم نیست آموزش جوشکاری سریع انجام می‌شود.

سیم جوش آما برای جوشکاری تحت محافظت گاز میگ مگ چهار نوع سیم ساخته است تا امکاناتی در اختیار مصرف‌کننده قرار دهد؛ بتواند از این روش جوشکاری جدید به‌صورت گسترده‌ای استفاده کند. سیم جوش‌های عرضه‌شده شامل سیم جوش‌های میگ مگ بدون آلیاژ، سیم جوش‌های میگ مگ کم آلیاژ، سیم جوش‌های میگ مگ آلیاژی برای فولادهای ضدزنگ و سیم جوش‌های میگ مگ آلیاژی پایه نیکل می‌باشد.

انتخاب با کیفیت ­ترین سیم جوش آما:

این سیم جوش برای هر روش جوشکاری که معرفی می‌شود با بازی با مقدار آلیاژ به‌کاررفته سیم­هایی با استحکام‌های متفاوتی در اختیار شما قرار می‌دهد تا بر اساس ویژگی‌های به وجود آمده محدودیتی در استفاده نداشته باشید.
تنوع این سیم جوش محدود نیست؛ این مجموعه سعی نموده است با کمک سیم جوش‌های باکیفیتی که پشتیبانی می‌کند انواع روش‌های جدید جوشکاری که در دنیا مرسوم شده است و نیازهای صنایع بسیاری را رفع می‌نماید را برای مصرف‌کنندگان در دسترس قرار دهد.
روش بعدی جوشکاری که آما خدمات ارائه میّ­دهد؛ جوشکاری تیگ یا جوشکاری آرگون جوشکاری تحت پوشش گاز محافظ است که در صنایعی چون نظامی، هوایی، پتروشیمی نیروگاه‌های برق و دریایی کاربرد دارد.
فلزات سخت و یا غیر سخت چه آهنی باشند و چه غیر آهنی درروش جوشکاری تیگ قابل جوشکاری هستند. همچنین قابل‌ذکر است؛ محدودیتی از جهت ضخامت سطح وجود ندارد. بنا بر این ویژگی جوشکاری تیگ، اهمیت انتخاب سیم جوش مناسب کاملاً مشهود است.
انتخاب سیم جوش با ترکیب شیمیایی مناسب، قطر درست سیم، نوع جریان همچنین مقدار جریان مواردی هستند که باید لحاظ شود. این دسته نیز در انواع سیم جوش تیگ بدون آلیاژ، سیم جوش‌های تیگ کم آلیاژ، سیم جوش‌های تیگ آلیاژی برای جوشکاری فولاد ضدزنگ و سیم جوش‌های تیگ آلیاژی پایه نیکل وجود دارد.
دسته بعدی از سیم جوش‌ها که  سیم جوش آما هم در این رده وارد بازار می‌شود؛ نوع سیم جوش‌های تو پودری می‌باشد که برای استفاده در جوشکاری با گاز ساخته‌شده است.
سیم جوش تو پودری به شکل لوله تو پودری بوده و درون آن پودر جوش قرار می‌گیرد تا در هنگام جوشکاری برای محافظت از حوضچه مذاب استفاده گردد.
تمام سیم جوش‌های معرفی‌شده همه از محصولات باکیفیت برند آما می‌باشد که تحت عنوان سیم جوش آما در بازار موجود است.

 

 

برای دیدن سایت شرکت صنعتی آما اینجا کلیک کنید

برای دیدن محصولات سایت ایلیا صنعت اینجا کلیک کنید.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *