سیم جوش EM12K و کاربرد های آن

برای جوشکاری های دقیق و ظریف لازم است که از سیم جوش هایی همانند سیم جوش EM12K  استفاده کنید.
سیم جوش ها جزء جدایی ناپذیر در جوشکاری به حساب می آیند. برای مثال سیم جوش EM12K برحسب اندازه و وزنی که دارند، با اهداف مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. از پروژه های بسیار کوچک جوشکاری تا جوش دادن دو قطعه بسیار بزرگ به یکدیگر، لازم است که در مرحله ای، سیم جوش را به کار ببرید. اما از آنجایی که تنوع سیم جوش در بازار زیادی بوده  و هر کدام با اهداف و کاربردهای خاص خود طراحی و تولید می شوند، لذا لازم است که شما با مشخصات انواع سیم جوش من جمله سیم جوش EM12K و کاربرد های آن آشنا شده و در صورتی که برای موضوع مورد نظر شما مناسب بود، خرید خود را نهایی کنید.

مشخصات  کاربرد سیم جوش EM12K:

  • 1- از آنجایی که میزان رسوب گذاری سیم جوش EM12K بسیار بالا است لذا کمک می کند تا تخلخل های ایجاد شده در محل جوش، به خوبی محو شوند. فراموش نکنید که جوشکاری زمانی کامل و بدون عیب خواهد بود که هیچ منفذ خالی در محل جوش دیده نشود. جوشکاری دارای دو مرحله سفت کاری و نازک کاری است. ابتدا شما باید دو قطعه را محکم به هم وصل کرده و سپس با کمک سیم جوش هایی همانند سیم جوش EM12K نازک را انجام دهید که با هدف پر کردن فضاهای خالی انجام می شود.
  • 2- لازم به ذکر است که سیم جوش EM12K  زیباییی ظاهر را حفظ می کند. برخی از جوشکاری ها در فضاهای پر بازدید انجام می شود لذا این مسئله اهمیت دارد که تمیزی کار حفظ شده و نمای خوبی را ایجاد نماید. در چنین مواردی، سیم جوش EM12K گزینه بسیار مناسبی خواهد بود.
  • 3- کار با سیم جوش EM12K کمترین میزان پاشش را دارد در نتیجه هم ایمنی کار بالا خواهد بود و هم مطمئن هستید که محیط اطراف در اثر جوشکاری، ظاهر بدی پیدا نمی کند. همان گونه که گفته شد گاها جوشکاری در محل هایی انجام می شود که پر بازدید بوده و لازم است که تمیزی کار حفظ شود تا ظاهر ان قسمت زیبا باشد.
  • 4- قبل از این که برای خرید سیم جوش EM12K اقدام کنید ابتدا باید نیاز خود به خرید این سیم جوش را تعیین نمایید. تنوع در اندازه و وزن این نوع الکترود، قابلیت استفاده از آن را در جوشکاری های مختلف فراهم می کند
  • 5- سیم جوش EM12K استحکام کششی را در محل جوش بیشتر خواهد کرد و در فولادهای کم آلیاژ، گزینه مناسبی برای جوشکاری هستند.

 

برای خرید این محصول اینجا کلیک کنید

 

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *