سیم جوش S2 آما و کابرد های آن

سیم جوش S2 آما و کابرد های آن

سیم جوش S2 آما و کابرد های آن

استفاده از سیم جوش ها کمک می کند تا شما بهترین جوشکاری را از نظر مقاومت و استحکام ارائه کنید.
از آنجایی که در فرآیند جوشکاری لازم است از انواع سیم جوش من جمله سیم جوش S2 آما استفاده شود، ابتدا باید از ویژگی ها و کارایی هر کدام از آن ها آگاهی پیدا کنید تا دقیقا الکترودی را متناسب با نیاز کاری خود تهیه کنید. مسلما سیم جوش ها از نظر قدرت استحکامی، قابلیت مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدگی و… با هم تفاوت دارند. در نتیجه شما نمی توانید در جوشکاری هایی که بیشتر استحکام کار برای شما اهمیت دارد، از سیم جوش های نرم استفاده کنید. با توجه به آنچه گفته شده است، در این مقاله به معرفی سیم جوش S2  خواهیم پرداخت.

ویژگی ها و کاربردهای سیم جوش S2 آما:

1-    این نوع سیم جوش، از انواع سیم جوش های زیر پودری است. لازم است توضیحی در مورد سیم جوش زیر پودری ارائه کنیم. گاهی اوقات در جوشکاری، سیم جوش ها را از زیر یک پودر رد می کنند به این معنا که این سیم جوش آما در ابتدای نقطه اتصال، داخل پودر قرار گرفته و سپس قوسی که به کمک سیم جوش در محل جوشکاری ایجاد می شود، در زیر این پودر قرار خواهد گرفت. این سیم جوش نیز به همین صورت مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

سیم جوش S2 آما

2-    از نظر اندازه و وزن، سیم جوش S2 آما متنوع است. شما قبل از این که خرید خود را نهایی نمایید باید ابتدا نیاز خود را تعیین کنید چرا که هر سایزی از این سیم جوش برای هر نوع هدف جوشکاری مناسب نیست.

حتما بخوانید  سیم جوش M80-12 و کاربرد های آن

3-    شما می توانید از سیم جوش S2 آما برای جوشکاری از فولادهایی من جمله فولادهای کم آلیاژ شامل کربن، منگنز و… استفاده کنید.

4-    در صورتی که از  سیم جوش آما همراه با پودرهایی من جمله  SF-871، SF-870 ، SF-770 و…  استفاده شود، قدرت مقاومتی بالایی داشته و برای کشتی سازی، سازه های فلزی، جوشکاری در لوله های فلزی با مقاومت بالا و… گزینه مناسبی است.

5-    از آنجایی که در جوشکاری وجود حتی یک منفذ می تواند منجر به کوتاه شدن ماندگاری جوش شده و حتی خرابی هایی را به دنبال داشته باشد، لذا از سیم جوش ها  همانند سیم جوش S2 آما باید در مرحله نازک کاری جوشکاری استفاده شود. با این الکترودها می توان تمامی تخلخل هایی که در محل جوش وجود دارد را رفع نموده و با این کار، هم از نظر زیبایی و هم از نظر مقاومتی، جوشکاری ایده آلی را ارائه نمود.

 

برای خرید این محصول می توانید از اینجا اقدام نمایید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خوش آمدید

نام و نام خانوادگی

شماره تلفن

ایمیل

برای اطلاع از قیمت ها و تخفیف های سایت ایلیا صنعت ایمل و تلفن خود را وارد نمایید