سیم جوش T40-16 و کاربرد های آن

سیم جوش T40-16 و کاربرد های آن

سیم جوش T40-16 و کاربرد های آن

استفاده از سیم جوش ها به عنوان گزینه مناسب در ارتقا کیفیت و پایداری جوشکای، گزینه مناسبی است.
اگر قرار است در جوشکاری خود از سیم جوش استفاده کنید، ما به شما سیم جوش T40-16 را پیشنهاد می کنیم. خوشبختانه تنوع سیم جوش در بازار این امکان را فراهم می کند تا شما برحسب نوع کاربرد، حساسیت جوشکاری، میزان اهمیتی در کیفیت کار و… بتوانید از سیم جوش مناسب استفاده نمایید. قبل از این که تصمیم خود را برای خرید الکترودها نهایی نمایید ابتدا باید تحقیق کرده و با کاربردها، مزایا و معایب هر نوع سیم جوش آشنا شوید. در این مقاله شما را با سیم جوش T40-16 آشنا خواهیم کرد.

کاربردها و مشخصات سیم جوش T40-16:

حرفه جوشکاری به دقت و ظرافت زیادی نیاز دارد زیرا کوچکترین بی دقتی در این زمینه منجر به خسارت ها و عوارض های سنگین خواهد شد که حتی می تواند جبران ناپذیر باشد. برای مثال اگر جوشکاری تانک آب در محل نصب به دقت انجام نشود می تواند سقوط کرده و جان افراد را به خطر بیاندازد. به منظور ارتقا کیفیت کار در این زمینه می توان از سیم جوش T40-16 استفاده نمود:

1-    این نوع سیم جوش با آلیاژی پوششی که دارد، به صورت صد در صدی در برابر دی اکسید کربن هوا مقاوم است لذا از آن می توان برای فولادهای عمومی ساختمانی و لوله ها استفاده نمود.

2-    شما می توانید از سیم جوش T40-16 در تمام عملیات جوشکاری استفاده نمایید. قدرت انعطاف پذیری این سیم جوش بسیار بالا بوده و قوس آن پایدار است بدون این که منجر به شکستگی شود.

حتما بخوانید  جوشکاری آرگون

3-    از نظر شکل ظاهری هم سیم جوش T40-16 می تواند برای ظریف کاری و قسمت های از جوشکاری که در دید مردم قرار دارد استفاده شود زیرا ظاهر خوبی دارد. به طور کلی می توان این گونه بیان نمود که سیم جوش T40-16 برای جوشکاری نازک در ساختمان ها استفاده نمود که سرعت کار را هم بالا  می برد.

4-    همان گونه که می دانید یکی از مهمترین کاربردهای سیم جوش ها این است که تخلخل ایجاد شده در محل جوش را از بین برده و محو می کند. هر چه قدر که کیفیت و ظرافت کار بیشتر برای شما مهم باشد، باید از سیم

جو

سیم جوش T40-16

ش ظریف تری هم استفاده نمایید که برای مثال می توان به سیم جوش T40-16 اشاره نمود. این نوع سیم جوش برای نازک کاری ساختمان و محل جوش، گزینه مناسبی است.

5-    با کمک سیم جوش T40-16 می توانید عمق جوش را بالا برده و در محل جوشکاری نفوذ نماید در نتیجه پایداری را بیشتر می کند.

 

 

 

 

 

 

 

برای خرید محصولات اینجا کلیک کنید

برای بازدید از این محصول اینجا کلیک کنید

برای بازدید این محصول در سایت شرکت آما اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *